Yeni Yazarlara…

Yeni arkadaşlara gönderdiğimiz e-posta aşağıdadır.

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle Türk E-Dergi ailesine hoşgeldiniz, sizlerle çalışma fırsatı yakaladığımız için Türk E-Dergi ailesi olarak bizler mutluyuz. Şuana kadar Türk E-Dergi’ye 50’yi aşkın  yazarımız 1000’e yakın yazı ile katkıda bulunmuştur. Türkiye’de maddi destekli dergiler bile 1 seneyi tamamlayamadan yayın hayatını sona erdirirken, Türk E-Dergi ailesinin değer fertlerinin katkıları sayesinde dergimiz 7. yılını doldurmak üzeredir.
Genel olarak aylık 4000-5000 tekil okuyucuyla buluşan dergimiz, şu özellikle sosyal medya olarak adlandırılan camiyalarda etkinliğini güçlendirerek ilk etapta aylık 8000 – 10000 okuyucuya ulaşmayı hedeflemektedir.
Sizlerle yazarlık başvuru süresince konuşmamızda içerik ve tarzda özgür olduğunuzu sadece üslubun haklı olmaktan daha önemli olduğunu dile getirmiştik. Türk E-Dergi’de   şuan aktif olarak yazan 23 yazar arkadaşımın herbirinin kendi görüşleri, hayat tarzları ve tercihleri vardır, bunlara saygı duyar ve bu görüşlerini yazılarına yansıtarak binlerce kişiye ulaştırmaktan keyif duyarız. Özellikle tekrar altını çizmek isterim ki, üslup Türk E-Dergi için önemli kriterdir bu konuda sizlerin de hassasiyet göstereceğine inanıyorum.
Sizlerin de aramıza katılmasıyla dergimiz büyük bir güç kazanacaktır, yukarda bahsettiğim üzere her ne kadar içerik konusunda özgür olsanızda, dergimizde eksik olunan konularda moda, kültür,sanat, siyaset ve ekonomi alanlarında yazılar yazmanız şu aşamada bizim içerik oluşturmada eksik olduğumuz konuları tamamlayacaktır.
Yazılarımız Türk E-Dergi YES (Yayına Entegre Sistem) üzerinden okuyucusuyla buluşmaktadır. Sizler de yazılarınızı bu sistem üzerinden ekleyecek ve istatikleri takip edeceksiniz.
Ayrıca Türk E-Dergi iletişim konusunda da sosyal medyayı kullanmaktadır. Sizlerde aşağıda bulunan bağlantıları kullanarak yazı teslim tarihlerini ve Türk E-Dergi’yle ilgili son gelişmeleri öğrenebilirsiniz.
Türk E-Dergi Facebook Fan Page : http://www.facebook.com/turkedergi
Twitter Türk E-Dergi http://www.twitter.com/turkedergi
Sizleri artık ailemizin değerli bir üyesi olarak görüyoruz, tekrar aramıza hoşgeldiniz.
İyi günler
Mehmet Özkan
Türk E-Dergi Genel Yayın Yönetmeni

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.