Sun:)DAY Sharings

Haftaiçleri yoğun geçince internette gezinme fırsatım pek fazla olmuyor, böyle olunca zaman zaman Pazar paylaşımları aksayabiliyor.

Bu aralar hayatımdaki Apple ürünlerinden ciddi bir artış var, ve mümkün mertebe Apple’ın orjinal ürünlerini kullanmaya çalışıyorum. Evet masrafı biraz çok, ama imaj ve kullanım rahatlı herşey. 😉

Yine birgün Apple Store’da gezerken (tabi ki internet üzerinde) benim gibi üzerinde anahtar taşımak istemeyenler için güzel bir ürün keşfettim. August Smart Lock ilerde zaten herkeste olacak olanı, bugünden kullanmanızı sağlayacak bir akıllı kilit sistemi,  iOSlu herhangi bir cihazınıza kuracağınız bir uygulamayla kapınızı açabiliyorsunuz. Bu sistem ile isterseniz yüzlerce kilometre uzakta olsanız bile rahatlıkla istediğiniz kişiye kapıları açabiliyorsunuz.

Yine bu gezintide fark ettiğim özellikle mobil çalışanlar için çok kullanışlı olan mobil cihazlarını  kulaklık girişine takılan bir aparatla pos cihazına dönüştüren harika bir aparat.  Aslında işi daha çok uygulama yapmasada incelemekte fayda var.

 

Bu haftanın anlatılmaz yaşanır paylaşımı:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.