shift + tab bir başlık koyalım bu yazıya!..

Yine bir gece yarısı oturmuşum bilgisayarımın karşısına hoş son 4 saatten beri aynı sandalyenin ve aynı bilgisayarın karşısında bloglarını takip etmeği sevdiğim yerli yabancı kişilerin bugün ne yazmışlar onları okuyorum.  O an aklıma geliyor benimde bir blog adında bir gerecim var birşeylerde ben yazayım ama ne yazayım ?!.

Sürekli düşüncelerim ve uykumun aynı anda gelişinden dolayı birşey yazamıyorum bloguma. Metrodayken, dersteyken, yataktayken, ödev yaparken, kitap okurken, sinemadan çıkarken hele başkalarıyla sohbet ederken aklıma bir çok şey geliyor ama yazamıyorum. Aslında doğrusu yazmıyorum, en doğrusu yazmamak için kendimi engelliyorum çünkü diyorum şimdi birşey diyecem web2.0 nin nimetlerinden yararlanarak biriside bana birşey diyecek üzülcem, adama sövmek yerine yine kendime söveceğim, o yüzden yazmıyorum.

Düşüncelerimin eleştirilmesinden kolktuğum için değil haşa, eleştirilsin buna varım. gerekse yerden yere vurulsun benim derdim kendimle karşı taraf birşey dediği zaman ben teşekkür ediyorum beni eleştirdiği için sonra diyorumki kendi kendime “ulan Egemen elin oğluna yine koz verdin, şu yazıyı örneklerle desteklesene, doğru cümle kursana, biraz sağcı, biraz solcu, biraz liberal, biraz sosyalist, biraz populist, biraz muhafazakar, biraz yanlı, biraz tarafsız, biraz kör, bir ileri görüşleri olsana diyorum.

Şu an düşüncelerim çok yoğun, kısacası çok uykum geldi. Devamı sonra.. Birde başlık koymak lazım bu yazıya başlık koymazsak hata verir, o zaman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.