Hatırşinas Business Olur mu?

“Hayal mi gerçek mi bilelemem ama” Hatırşinas’e profesyonellik katmak adına yeni özellikler eklemeye çalışıyorum. “Code Nights” adını verdiğim haftanın iki günü 00:00-02:00 saatleri arasında sadece ve sadece Hatırşinas geliştirmeye ve ileri de devreye sokacağım Hatırşinas Business’ın temelleri üzerine çalışıyorum. Diğer bir değişle koduyorum 🙂 (-Kodum mu proje çıkarırım 😛 )

Dünden beri de “hatırşinas beta for AndroiDs” için çalışmalara başladım. Emulatorda ki ilk denemeler gayet olumlu ancak gerçek bir telefonda denemek lazım. Bu yüzden ya Android 2.2 veya 2.3 içeren bir cihaz alabilmek için sponsor bulmam lazım ya da bir an önce işe girip kendi kendimin sponsoru olmam.

Hatırşinas Business

Hatırşinas Business LinkedIn ile bağlantılı bir sistem olacak, ( Facebook ile zaten sistem bağlantıda )  özellikle iş arkadaşlarınız ya da iş yaptığınız kişilerle bir bağ kurmanızı sağlamak amaç burda. Ayrıca sistem sizin daha önce iş yaptığınız kişilerle bağınızın kopmaması ve karşı tarafın hatırından çıkmamanız için sizin belirleyeceğiniz periodlar dahilinde sizi uyaracak. “Hakan Bey’i hatırlayınız” diyecek mesela, bu sayede ilerde Hakan Bey’le iş yapacak olursanız, Hakan Bey sizin hakkınızda “Bu adam hep işi düştüğünde bizi hatırlıyor” demeyecek. Siz ona göre  Hatırşinas bir şahıs olacaksınız. Tabii Hakan Bey bizden bir haberdar olacak. Bizim onu size hatırlattığımızı bilmeyecek ve daha mutlu olacak.

Hatırşinas Business, Kare-barkod içeren kartvizitlerden veri olarak sisteme girerek sizin için otomatik olarak kart-vizitlik oluşturacak bu sayede kart-vizitleri kaybetseniz bile Hatırşinas Business size kart-vizit sahibini size unutturmayacak.

Şu aşamada Hatırşinas Business ile paylaşılabileceklerim bunlar.

Sevgiyle Kalın, ( http://www.hatirsinas.com )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.