5 Ocak’a kadar ara verilen sosyal yaşam.

Türk E-Dergi 5. yılının ilk sayısını çıkarmak için yeni genel yayın yönetmenimiz Sarphan Uzunoğlu’nun koordinasyonunda yayın ekibi harıl harıl çalışırken ünlü bir mizahçının tek başına kılıktan kılığa girererek seyirciyi memnun etme çalışmasına tek kişilik dev kadro olarak adlandırmasından yararlanarak ben de Türk E-Dergi’nin yeni sayısına yetiştirmek üzere hazırlandığım YES (Yayına Etegre Sistem) versiyon 5 için tek kişilik dev bir yazılım kadrosu çalışmalarımı sürdürüyorum.

Araya bayram tatili girmesi bu münesabetle ben de şehir dışında olduğumdan dolayı YES’in 10 günlük bir kaybı var.  Tatil bitiminden bu yana gece gündüz doğal ihtiyaçlar ve yüksek lisans dersleri dışında kalan zamanı sadece YES’i geliştirmeye bir taraftan yetiştirmeye çalışıyorum.

YES’in yeni dönemde okuyuculara ve yazarlara sunmak istediği bir çok yenilik var, bunları da bir an önce YES kullanıcıları için hayata geçirmek istiyor. (YES’den çok ben istiyorum. )

Bunun üzerine 5 Ocak’a kadar, hayatımın bu şekilde geçeceğinden dolayı zaman ayıramadığım tüm sevdiklerimden özür diliyorum. 5 0cak’tan sonra görüşmek dileğiyle..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.